PİMEKS GROUP HAKKINDA

Sektörün marka değerine sahip lider firması olan Pimeks Group, 1993 yılında kurulmuştur. Kendi vizyonu ve kalite perspektifi doğrultusunda kendini sürekli yenileyen Pimeks Group, Türkiye’nin yanısıra Avrupa, Balkanlar, BDT ve ABD pazarında faaliyet göstermektedir.

Alüminyum, PVC, çelik, paslanmaz çelik doğrama ve cephe sistemlerinde derin tecrübeye ve güçlü bir teknik kadroya sahip Pimeks Group, 25.000 m2’si kapalı, toplam 40.000 m2 alana sahip fabrikalarında son teknoloji makine parkı ile Avrupa standardına uygun imalat yapmaktadır.

Garanti süresi de dahil olmak üzere, tasarımdan montaja kadar, dünya çapında sayısız projenin cephelerini tamamlamış ve tamamlamaya devam eden Pimeks Group, hem kendi sistemleriyle hem de çözüm ortağı olduğu dünya devi şirketlerin sistemleriyle, yaptığı tüm binalara değer katmaktadır.

DÜNYAYI KAPLIYORUZ


PROJELER TAMAMLADIGIMIZ ÜLKELER ; ABD, RUSYA, HOLLANDA, AVUSTURYA, ÖZBEKİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, TACİKİSTAN, ARNAVUTLUK, CEZAYİR, LİBYA, GÜRCISTAN, AZERBAYCAN SUBELERİMİZİN BULUNDUGU ÜLKELER ; TÜRKİYE, ALMANYA (FRANKFURT GbmH), GÜRCISTAN, AZERBAYCAN
Duyurumuzu incelemek için tıklayınız