ÜRETİM VE MONTAJBİR ÜST SAYFAYA DÖN

Pimeks Group, uyguladığı sistem markalarının birer dünya markası olması sebebiyle ürün kalitesini, üretim kalitesinde de yakalamak amacıyla, Avrupa standartlarında olan fabrikası ve üretim hatlarıyla, alüminyum cephe sistemlerinden, her tür cephe kaplamasına, PVC’ den çelik ve paslanmaz çelik üretimine kadar bir çok imalatı kendi bünyesinde yaptığı bir fabrika düzeni kurmuştur. Tamamı CNC makinelerle, EN normlarında yapılan imalatlar, kalite kontrolünden geçtikten sonra uygun şekilde ambalajlanarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

 

Montaja hazır halde şantiyeye sevk edilen imalatlar, proje grubunun yönetiminde ilgili proje ekibinde bulunan şantiye gurubu koordinasyonunda onaylı projelere uygun olarak deneyimli Pimeks Group montaj elemanlarına uygulatılmaktadır. Şantiye ekibi, şantiye şefi ve saha sorumlularından oluşmakta olup, ayrıca çok önemli bir konu olan iş güvenliği de eğitimli saha sorumluları tarafından kontrol edilmekte ve takibi sağlanmaktadır.

 

Topografik işlemler ve röleve çalışmaları, her tür gelişmiş cephe ölçüm sistemi ile yine konusunda deneyimli Pimeks Group topografları tarafından yapılmakta ve bu çalışmalar mimari cad dosyalarına aktarılmaktadır.     
e-Bülten:   KURUMSAL
HİZMETLER
İNSAN KAYNAKLARI
BİTEN PROJELER
BÜYÜK PROJELER
BUTİK PROJELERMERKEZ OFİS & TECHNOLOGY CENTER

İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 441 70 42  e-mail: ankara@pimeks.com

İSTANBUL OFİS

İDTM Blokları A1 Blok Kat:2 No:154 34149 Yeşilköy İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: +90 212 465 30 82  e-mail: istanbul@pimeks.com

FABRİKA & TECHNOLOGY CENTER

Çubuk Yolu 8. km. Büğdüz Mevkii 06760  Esenboğa ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 827 15 90  e-mail: pimeks@pimeks.com
    PİMEKS GROUP® ©2014