Kurum Kültürü EğitimiBİR ÜST SAYFAYA DÖN

Kurum kültürüne verdiği önem ile de bilinen  Pimeks Group, bu bağlamda önemli bir etkinliği çalışanları ile buluşturdu.    Başkent Üniversitesi İşletme Yönetimi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünsal SIĞRI tarafından verilen eğitimin konusu  “İşyerinde bireysel kapasitenin arttırılması” – “Güçlü kurum kültürünün oluşturulması” oldu.

Pimeks Group yönetim binasındaki seminer odasında yönetim, beyaz yaka ve mavi yaka personeli dahil tüm çalışanların katıldığı eğitim, 40’ar kişilik oturumlar halinde toplam 11 oturum ile gerçekleşti. Seminerin ana başlıklarını; kurum kültürü, kurumsal itibar, iletişim, ekip çalışması, stres yönetimi, zaman yönetimi ve kriz yönetimi konuları oluşturdu. 

Her bir oturumu etkili ve keyifli geçen bu eğitimden birkaç kareyi paylaşırken, Prof. Dr. Sn. Ünsal Sığrı’ya gerçekleştirdiği bu seminerden dolayı teşekkürlerimizi iletiriz. 

-------------------------------------------

Prof. Dr. Ünsal Sığrı; Uluslararası ve ulusal düzeyde iş ve işletme yönetimi konusunda çok sayıda kitap, kitap bölümü, bilimsel makale ve bildirileri bulunmaktadır.

Yurtiçinde TÜBİTAK, yurtdışında ise Dünya Sosyoloji Birliği akademik çalışmalarıyla ödüller aldığı kurumlar arasındadır. Çeşitli uluslararası kuruluşlarda seminerler veren ve projelerinde yer alan Ünsal Sığrı, birçok üst düzey kamu kurumunda ve özel sektörde önemli şirketlerde uygulamalı eğitimler vermiş ve yönetim danışmanlığı icra etmiş, bazı aile şirketlerinde ise “kurumsallaşma ve değişim yönetimi” çalışmalarını yönetmiştir.     
e-Bülten:   KURUMSAL
HİZMETLER
İNSAN KAYNAKLARI
BİTEN PROJELER
BÜYÜK PROJELER
BUTİK PROJELERMERKEZ OFİS & TECHNOLOGY CENTER

İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 441 70 42  e-mail: ankara@pimeks.com

İSTANBUL OFİS

İDTM Blokları A1 Blok Kat:2 No:154 34149 Yeşilköy İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: +90 212 465 30 82  e-mail: istanbul@pimeks.com

FABRİKA & TECHNOLOGY CENTER

Çubuk Yolu 8. km. Büğdüz Mevkii 06760  Esenboğa ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 827 15 90  e-mail: pimeks@pimeks.com
    PİMEKS GROUP® ©2014